FIFA Online 2


Join the forum, it's quick and easy

FIFA Online 2
FIFA Online 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

мислех че тук ще е пълно с мнения и сведения

3 posters

Go down

мислех че тук ще е пълно с мнения и сведения Empty мислех че тук ще е пълно с мнения и сведения

Писане by agentosa Нед Май 10, 2009 4:53 am

Има много неща които ме интересуват за играта ! - и се надявам тук да ми се Idea ! знаете ли какви екстри точно получаваш като си активираш кеш'а ? и защо ми иска да сменям отбора като не съм изиграл вс. мачове от лигата ? как се избират национални отбори ? и др ... study Shocked

agentosa

Брой мнения : 2
Join date : 10.05.2009

Върнете се в началото Go down

мислех че тук ще е пълно с мнения и сведения Empty Re: мислех че тук ще е пълно с мнения и сведения

Писане by Рекс-Готиния Чет Юли 23, 2009 4:38 am

1. Като активираш кеша, можеш да вдигаш уменията на играчите си, както и да им купуваш атрибути (очила, ленти, калеври...)
2. За за смениш отбора си трябва да събираш точки, които се натрупват след всеки изигран мач. Не е необходимо да сменяш отбора си. Може да видите вашите точки отляво, където е изписана информацията за отбора ви. Wink Wink
Рекс-Готиния
Рекс-Готиния
Admin

Брой мнения : 12
Join date : 31.03.2009
Местожителство : Пловдив

https://fo2-bg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

мислех че тук ще е пълно с мнения и сведения Empty Въпрос

Писане by Nike2003 Сря Сеп 02, 2009 5:56 pm

здравеите искам да попитам как да си активирам cash-a в играта благодаря предварително

Nike2003

Брой мнения : 1
Join date : 02.09.2009

Върнете се в началото Go down

мислех че тук ще е пълно с мнения и сведения Empty Re: мислех че тук ще е пълно с мнения и сведения

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите